Дитячий фітнес
у Боярці
Запрошуємо дітей від 5 до 11 на заняття дитячим фітнесом та ЛФК. Тут діти знайомитимуться з можливостями свого тіла та стануть більш впевненим у собі.
Залиште контакти для викладача фітнесу
і ми вам перетелефонуємо
На заняттях дітки займатимуться
Фітнесом
Дитячий фітнес дуже корисний для формування м'язового корсета, розвитку мозку
Командною роботою
Комунікабельності та взаємодії у колективі дуже легко розвивати через спорт
Впевненістю в собі
На заняттях фітнесом не оцінюють балами. Тут діти знайомитимуться з можливостями свого тіла та стануть більш впевненим у собі
Записатись на пробний урок до творчої студії
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Викладачка студії
Діана Колесник
✔ Тренер з пілатесу, стретчингу та Табати
✔ Стаж роботи 5 років
✔ Чемпіонка України з роликобіжного спорту
✔ Має перший розряд та міжнародну ліцензію зі спортивної аеробіки

– Одне заняття на тиждень
Абонемент
600 грн.
Абонемент 2
1 200 грн.
Всього 10 місць
Всього 10 місць
– Два заняття на тиждень
Залиште свої дані, щоб записатись на фітнес
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Відгуки

Про відкриття нової приватної школи у Боярці дізналися з Фейсбуку. Мій син раніше ходив у державну школу, і давно хотілося, щоб він вчився у кращих умовах і здобував більш глибокі знання, де у класах вчиться менше дітей і вчителі приділяють особисту увагу кожному учню. І все це ми знайшли у Лісовій школі. За три місяці навчання мого сина тут у 4 класі, я бачу, що він зацікавлений у шкільних предметах, особливо у математиці і українській мові - раніше такого ніколи не було! А ще приємно, що син дуже любить свою вчительку і завжди з радістю йде до школи!
Дарія Корзун
Мама учня 4-го класу Лісової школи
Основними критеріями вибору школи для мого сина, який йшов у 1 клас, були: вільний розвиток особистості, позитивна сімейна атмосфера, довіра до засновниця школи і вчителів, а також велика кількість прогулянок у школі. За декілька місяців навчання у школі син почав читати, навчився висловлювати свої почуття та здобув навички позитивного спілкування. Неймовірно, але він сумує, коли не треба йти до школи у вихідні, адже у школі кожен день не схожий на інший і син знає, що його завжди чекає щось цікаве!
Кучма Юлія
Мама учня 1-го класу Лісової школи
Обрали саме Лісову школу для своєї дочки-першокласниці тому, що дя нас дуже важливий індивідуальний підхід, здорова атмосфера у школі, а також чистота і гігієна у приміщенні, а ще - велика кількість прогулянок. І головне - перша вчителька! Засновницю школи Вікторію Островську знаю давно, оскільки дочка є випускницею садочка "Dolonki club", і саме тому маю довіру до проектів Вікторії, і знаю, що у школі будуть дотримані такі ж високі стандарти якості, як і у садочку. За три місяці навчання моєї дочки у 1 класі Лісової школи ми спостерігаємо багато позитивних змін і досягнень. У дочки з'явилася самомотивація до навчання, вона стала більш самостійною, навчилася розуміти свої зони відповідальності, слідкує за порядком у речах і завзято дбає про виконання завдань, які ставить перед нею вчитель. Дочка кожного дня ділиться зі мною позитивними враженнями зі школи, а також мы бачимо, що перша вчителька стала для неї близькою людиною, якій вона довіряє і любить
Снозова Олександра
Мама учениці 1 класу
Як нас знайти?
+38 (067) 593 10 33
вул. Герцена, 20, місто Боярка, Київская область, Україна
Made on
Tilda