Психологічний клуб
для підлітків у Боярці
Цей клуб для тих, хто хоче краще пізнати себе, навчитися розуміти та приймати інших.
Залиште контакти для психолога
і ми вам перетелефонуємо
Група дає можливість
Обговорити теми, які турбують в колі однолітків та психолога
Зрозуміти та прийняти себе
Навчитися вести дискусії та дебати
Познайомитись зі своїми емоціями та вміння екологічно з ними справлятися
Навчитися відчувати та відстоювати свої кордони
При підтримці психолога проробити болісні питання
Навчитися формувати цілі
Психологічно налаштувати себе на успіх
На зустрічах будуть підійматися такі теми
Між статеві відносини, зміни в тілі та гормони, стосунки з батьками, що таке кохання та сексуальна грамотність. Як ставити цілі та їх досягати, спіх та гроші, конфлікти та шляхи їх вирішення.
Профорієнтація та пошук себе. Що таке образи та емоції, особистісні кордони. Що таке булінг та як себе захистити від нього. Дружба та токсичні відносини, а також багато іншого.

Записатись на заняття клубу
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Ведуча психологічного клубу
Катерина Меширефова
✔ Практикуючий психолог
✔ Сексолог
✔ Арт-терапевт
✔ Тілесно-орієнтований терапевт
✔ Ведуча тренінгів
✔ Стаж роботи 8 років
✔ Психолог «Лісової Школи»

Всього 10 місць
200 грн.
Заняття
Зустрічі кожної суботи
Залиште свої дані, щоб записатись на заняття
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Відгуки

Про відкриття нової приватної школи у Боярці дізналися з Фейсбуку. Мій син раніше ходив у державну школу, і давно хотілося, щоб він вчився у кращих умовах і здобував більш глибокі знання, де у класах вчиться менше дітей і вчителі приділяють особисту увагу кожному учню. І все це ми знайшли у Лісовій школі. За три місяці навчання мого сина тут у 4 класі, я бачу, що він зацікавлений у шкільних предметах, особливо у математиці і українській мові - раніше такого ніколи не було! А ще приємно, що син дуже любить свою вчительку і завжди з радістю йде до школи!
Дарія Корзун
Мама учня 4-го класу Лісової школи
Основними критеріями вибору школи для мого сина, який йшов у 1 клас, були: вільний розвиток особистості, позитивна сімейна атмосфера, довіра до засновниця школи і вчителів, а також велика кількість прогулянок у школі. За декілька місяців навчання у школі син почав читати, навчився висловлювати свої почуття та здобув навички позитивного спілкування. Неймовірно, але він сумує, коли не треба йти до школи у вихідні, адже у школі кожен день не схожий на інший і син знає, що його завжди чекає щось цікаве!
Кучма Юлія
Мама учня 1-го класу Лісової школи
Обрали саме Лісову школу для своєї дочки-першокласниці тому, що дя нас дуже важливий індивідуальний підхід, здорова атмосфера у школі, а також чистота і гігієна у приміщенні, а ще - велика кількість прогулянок. І головне - перша вчителька! Засновницю школи Вікторію Островську знаю давно, оскільки дочка є випускницею садочка "Dolonki club", і саме тому маю довіру до проектів Вікторії, і знаю, що у школі будуть дотримані такі ж високі стандарти якості, як і у садочку. За три місяці навчання моєї дочки у 1 класі Лісової школи ми спостерігаємо багато позитивних змін і досягнень. У дочки з'явилася самомотивація до навчання, вона стала більш самостійною, навчилася розуміти свої зони відповідальності, слідкує за порядком у речах і завзято дбає про виконання завдань, які ставить перед нею вчитель. Дочка кожного дня ділиться зі мною позитивними враженнями зі школи, а також мы бачимо, що перша вчителька стала для неї близькою людиною, якій вона довіряє і любить
Снозова Олександра
Мама учениці 1 класу
Як нас знайти?
+38 (067) 593 10 33
вул. Герцена, 20, місто Боярка, Київская область, Україна
Made on
Tilda