Творча студія
у Боярці
Запрошуємо дітей від 5 до 11 на заняття до «Лісової» творчої студії. Яка проходить на базі приватної школи у Боярці.
Залиште контакти для викладача творчого гуртка
і ми вам перетелефонуємо
В студії дітки займатимуться
Малюванням
Учні познайомляться з різними техніками живопису і графіки, спробують малювати різноманітними матеріами: акварель, гуаш, туш, олівці, маркери, вугілля.
Проект "Кольори світу"
Тепер діти не тільки будуть навчатися малювати, ліпити, а ще і дізнаються цікавинки про різноманіття природи нашої планети. Поговоримо про про океани, яка їх глибина, хто їх населяє і намалюємо ціх мешканців, перенесемося до Африки, Австралії, на острови помалюємо птахів і дивовижних тварин.
Всебічним творчим розвитком
Навчаться створювати колажі й ліпити. Багато процюємо з природніми матерілами.

Записатись на пробний урок до творчої студії
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Викладачка студії
Марія Знова
✔ Художник за освітою
✔ Член Спілки Художників України, майстер з декоративно-прикладного мистецтва
✔ Участник українських і міжнародних творчих фестивалів та виставок, неоднократно мала персональні виставки
✔5 років викладає мистецтво в студії та альтернативних школах "Лісова школа" та "Friends" також проводить творчі майстер-класи як для дітей, так і для дорослих

– Одне заняття на тиждень
– Всі матеріали входять у вартість
Абонемент
550 грн.
Пробний урок
170 грн./заняття
Всього 10 місць
Перший раз
– Всі матеріали входять у вартість
Залиште свої дані, щоб записатись до творчої студії
Заповнивши форму ви погоджуєтесь на обробку персональних данних
Роботи учнів
Відгуки

Про відкриття нової приватної школи у Боярці дізналися з Фейсбуку. Мій син раніше ходив у державну школу, і давно хотілося, щоб він вчився у кращих умовах і здобував більш глибокі знання, де у класах вчиться менше дітей і вчителі приділяють особисту увагу кожному учню. І все це ми знайшли у Лісовій школі. За три місяці навчання мого сина тут у 4 класі, я бачу, що він зацікавлений у шкільних предметах, особливо у математиці і українській мові - раніше такого ніколи не було! А ще приємно, що син дуже любить свою вчительку і завжди з радістю йде до школи!
Дарія Корзун
Мама учня 4-го класу Лісової школи
Основними критеріями вибору школи для мого сина, який йшов у 1 клас, були: вільний розвиток особистості, позитивна сімейна атмосфера, довіра до засновниця школи і вчителів, а також велика кількість прогулянок у школі. За декілька місяців навчання у школі син почав читати, навчився висловлювати свої почуття та здобув навички позитивного спілкування. Неймовірно, але він сумує, коли не треба йти до школи у вихідні, адже у школі кожен день не схожий на інший і син знає, що його завжди чекає щось цікаве!
Кучма Юлія
Мама учня 1-го класу Лісової школи
Обрали саме Лісову школу для своєї дочки-першокласниці тому, що дя нас дуже важливий індивідуальний підхід, здорова атмосфера у школі, а також чистота і гігієна у приміщенні, а ще - велика кількість прогулянок. І головне - перша вчителька! Засновницю школи Вікторію Островську знаю давно, оскільки дочка є випускницею садочка "Dolonki club", і саме тому маю довіру до проектів Вікторії, і знаю, що у школі будуть дотримані такі ж високі стандарти якості, як і у садочку. За три місяці навчання моєї дочки у 1 класі Лісової школи ми спостерігаємо багато позитивних змін і досягнень. У дочки з'явилася самомотивація до навчання, вона стала більш самостійною, навчилася розуміти свої зони відповідальності, слідкує за порядком у речах і завзято дбає про виконання завдань, які ставить перед нею вчитель. Дочка кожного дня ділиться зі мною позитивними враженнями зі школи, а також мы бачимо, що перша вчителька стала для неї близькою людиною, якій вона довіряє і любить
Снозова Олександра
Мама учениці 1 класу
Як нас знайти?
+38 (067) 593 10 33
вул. Герцена, 20, місто Боярка, Київская область, Україна
Made on
Tilda